Produkty


Jedinečný 100% olivový koncept®

"Ve společnosti Olivella® vytváříme produkty, které vám přinášejí to nejlepší, co nám příroda nabízí."

100% panenský olivový olej

Značka Olivella® představuje prémiovou řadu vysoce kvalitních přírodních výrobků pro péči o pleť, tělo a vlasy se 100% panenským olivovým olejem. Díky použití 100% panenského olivového oleje ve všech výrobcích značky Olivella® jsou pokožce dodávány ryzí přírodní látky, které přispívají ke zlepšení zdraví a krásy.

Odvěké příběhy o používání olivového oleje pro péči o pleť jsou nestárnoucí a jejich původ sahá až do starověkého Řecka a Říma. Olivový olej se celosvětově používá k čištění a ošetřování všech typů pleti již po staletí a dnes je uznáván jako nejstarší přírodní produkt pro péči o pleť na trhu. Výrobky značky Olivella® představují tu nejvyšší kvalitu, obsahují přírodní antioxidanty a vykazují účinky potlačující proces stárnutí kůže.


Čistí

Při vývoji a výrobě přípravků pro mytí obličeje, těla a vlasů se značka Olivella® spoléhá pouze na látky, které nám poskytuje sama příroda.

"Přírodní péče o pokožku je pro nás hlavní prioritou."

Díky výzkumu a kombinaci přírodních složek ve vlastních laboratořích a milánském institutu Acidi Grassi vznikla ucelená řada mýdel, sprchových gelů a přípravků pro péči o vlasy.

Zdravotně nezávadné

Výrobky značky Olivella® jsou dermatologicky testovány externími akreditovanými laboratořemi. Používání olivového oleje snižuje riziko vzniku poškození pokožky slunečním zářením (například vznik melanomu). Tým odborníků v laboratořích, kde vznikají výrobky Olivella®, se řídí požadavky norem ISO a kontrolováním každé šarže ověřují nulový obsah kontaminace, přírodní složení výrobků a jejich vyváženost z hlediska pH 

Ekologické

"Když hovoříme o obchodu, máme na mysli situaci, která je prospěšná pro obě strany. Z hlediska marketingového průmyslu nevěříme na reklamu a marketing chápeme jako nástroj pro vzdělávání a působení na spotřebitele, aby si čím dál víc uvědomovali jaké produkty používají a jaké by používat měli."

Produktová řada Olivella® je vynikajícím příkladem toho, jak může potravinářský průmysl využít každou část určité potraviny k vytvoření něčeho nového a prospěšného pro lidské tělo.


Výrobky značky Olivella® se vyrábí pouze z "vedlejších produktů" vznikajících při procesu čištění olivového oleje.(To znamená, že v procesu výroby nejsou použity žádné chemické látky.)

"Proto v našich výrobcích využíváme vysoce filtrovanou a recyklovanou vodu ze stejného výrobního cyklu, abychom výrazně snížili spotřebu externích přírodních zdrojů. Z tohoto důvodu si vše vyrábíme sami, abychom měli nad našimi procesy kontrolu a mohli tak zajistit dodržování všech norem ISO. Pro snížení dopadu naší činnosti na přírodní prostředí na minimum využíváme částečně recyklované plasty a sklo a dbáme na to, aby byly naše výrobky zcela biologicky odbouratelné."


Čím se značka Olivella® odlišuje?

Odpověď zní: 100% panenským olivovým olejem.

Výrobky Olivella® obsahují maximální podíl přírodních živin, a tím si uchovávají vlastnosti potlačující proces stárnutí a antioxidanty (polyfenoly) přirozeně se v olivovém oleji vyskytující.

Proč se olivovým olejem nemůže zabývat každý?

OLIVELLA®

 • použití pouze 100% panenského olivového oleje
 • inovativní patentovaná technologie, která zachovává vlastnosti potlačující proces stárnutí a antioxidanty
 • tři generace odborných zkušeností a znalostí v oblasti sklizně oliv a výroby nejvybranějších olivových olejů

Jiné značky

 • vyráběno ze surovin s omezeným % mastných kyselin
 • technologie výroby není chráněna patentem
 • privátní značky

Složení

"Za nejlepší propagátory naší značky považujeme své spokojené zákazníky, a proto Vám o sobě poskytujeme co nejvíce informací. Chceme abyste přesně věděli, co naše výrobky obsahují a proto v jejich složení uvádíme všechny použité ingredience. Protože když si zvolíte značku Olivella®, budete vědět, že jste si pro sebe vybrali to nejlepší."

Kontrola surovin - při výrobě produktů Olivella® jsou používány pouze a výlučně jen ty suroviny, u nichž nehrozí ani sebemenší riziko zdravotní závadnosti.

Externí hodnocení - suroviny používané při výrobě produktů Olivella® vždy procházejí přísnou kontrolou a přísným hodnocením zdravotní a ekologické nezávadnosti ze strany nezávislého výzkumného ústavu.


Vůně

Protože čich patří mezi nejdůležitější smysly, věnuje značka Olivella® náležitý čas a potřebnou péči tomu, aby pro své výrobky vytvořila příjemné přírodní vůně. Navíc je zajištěno, aby proces vývoje vůní nijak nepoškozoval zdraví lidí, zvířata ani životní prostředí. Všechny vůně použité ve výrobcích Olivella® a jejich suroviny jsou důkladně zkoumány z hlediska nezávadnosti a rizik způsobujících dráždivou nebo alergickou reakci.

"Věříme, že příroda stvořila citrony, pomeranče, vanilku, verbenu a fialky, aby obohatily naše životy a probudila naše smysly. Proto používáme přírodní esenciální oleje a vonné látky extrahované z léčivých bylin, květů a rostlin."

Barva

Zelená barva použita v produktech Olivella® je zcela přírodní a pochází z chlorofylu oliv. Do všech výrobků Olivella® nejsou přidávána žádná chemická barviva a nikdy přidávána nebudou. I velmi malé množství barviva může mít při dlouhodobém působení poškozující vliv na naše tělo i životní prostředí.

Konzervanty

Výrobky značky Olivella® obsahují 99,9% přírodních složek a jejich receptura je chráněna patentem. Olivový olej obsahuje nejúčinnější přírodní antioxidanty a konzervanty, které nám příroda poskytuje. Všechny složky používané při výrobě produktů Olivella® jsou biologicky odbouratelné, to znamená, že se rozpustí ve vodě a nezatěžují životní prostředí.


Blahodárné účinky

U výrobků s bází olivového oleje byly za pomoci moderních metod zjištěny prospěšné účinky pro pokožku a vlasy, které potvrdil i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Kromě vysokého obsahů vitamínů A a E, dodává olivový olej pokožce také všechny ostatní potřebné živiny. 

Výhody používání výrobků Olivella®:

 1. obsahují látky potlačující proces stárnutí kůže (anti-aging efekt)
 2. obsahují antioxidanty (vitamíny A a E)
 3. obsahují polyfenoly, přirozeně silné antioxidanty, které jsou obsaženy v čistém olivovém oleji
 4. hydratují pokožku
 5. pomáhají udržovat přirozenou vláčnost pokožky a chránit ji před škodlivými vlivy vnějšího prostředí
 6. jsou hypoalergenní (ryze přírodní složky zabraňují alergickým reakcím)
 7. mají tišící účinek (díky přítomnosti výhradně přírodních živin a olejů nezpůsobují svědění ani pálení)
 8. nezanechávají žádnou mastnotu, po použití je pleť zdravě zářivá a bez lepkavého pocitu

Žádné týrání zvířat

Všechny suroviny používané k výrobě produktů Olivella® jsou hodnoceny nezávislým výzkumným ústavem PETA. Na základě těchto testů je se 100% jistotou ověřeno, že při výrobě produktů Olivella® nejsou týrána zvířata a že tyto produkty jsou zdravotně nezávadné a nepoškozují přírodní prostředí.

PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) je největší organizace bojující za práva zvířat na světě s více než 3 miliony členů a podporovatelů. Organizace PETA soustředí svou pozornost zejména na čtyři hlavní oblasti, kde jsou zvířata vystavena utrpení v největším počtu, v největší intenzitě a po nejdelší dobu: průmyslové chovy, oděvní průmysl, laboratoře a zábavní průmysl. Více informací se můžete dozvědět na stránkách www.peta.org.


Balení

Společnost Olivella® používá materiály, které nezatěžují naši planetu.

"My, kteří tvoříme značku Olivella®, víme, že naše výrobky pocházejí z přírody a proto ji musíme co nejvíce chránit a vážit si jí."

Při výrobě obalů jsou vždy používány recyklované a recyklovatelné materiály tak, aby byl co nejvíce snížen dopad na naši planetu.


Recyklované plasty


Obnovitelné materiály

Zaměstnanci společnosti Olivella® se usilovně snaží o to, aby se v průběhu výrobního procesu (od surovin až po stáčení do obalů) používaly neobnovitelné materiály co nejméně. Společnost Olivella® se hrdě hlásí ke skutečnosti, že nejpoužívanější obaly jsou vyráběny ze 100% recyklovatelných plastů. Složení většiny obalů výrobků Olivella® obsahuje 95-99% obnovitelných surovin.

Proces obalů

Každý obal prochází pečlivým procesem, kterým je zajištěna maximální míra trvalé udržitelnosti. V souladu s ekologickými normami společnosti Olivella® se zohledňuje množství emisí uhlíku, energetická účinnost a také využití materiálů. Při procesu výroby obalů jsou používány recyklované materiály a je věnována zvýšená pozornost kompaktnímu designu obalů, který umožňuje opakované plnění a zaručuje vznik minimálního množství odpadu a maximální efektivitu.